Dnes a zítra
19.6 (út) sk. B 19:00

Ernani

»  Senioři -30%

Lyrické drama o čtyřech jednáních

19.6 (út) sk. - 19:00

Královny

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

20.6 (st) sk. C 19:00

Nebezpečné známosti

Je to silnější než já

Naše tipy
19.9 (st) sk. - 19:00

Othello

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

25.10 (čt) sk. - 19:00

Vzpoura nevěst

Láska je láska, ale řízek je řízek!

Aktuality

1 2 3 4 5 6 ... 99 další »
Promenádní koncert nabídne ukázky z oblíbených operet
Promenádní koncert nabídne ukázky z oblíbených operet Přijďte v neděli 24. června do Smetanových sadů! Soubor opery a operety Moravského divadla zde od 16 hodin pořádá Promenádní koncert. Sólisté Elena Gazdíková, Lucie Janderková, Barbara Sabella, Petr Martínek, Jakub Rousek a Martin Štolba představí ukázky z operet Vinobraní a Perly panny Serafínky. Zpěváky a orchestr řídí dirigent Tomáš Hanák. Vstup na koncert je volný.
19.6.2018
Divadelní LAST MOMENT, vstupenky na představení SPARTAKUS s 50% slevou
Divadelní LAST MOMENT, vstupenky na představení SPARTAKUS s 50% slevou Dovolujeme si vás upozornit na DIVADELNÍ LAST MOMENT. V rámci této akce nabízíme zlevněné vstupenky na baletní představení SPARTAKUS (uvádíme ve čtvrtek 21. června). Pokud si nyní koupíte vstupenku, získáte slevu 50 % z ceny vstupného! Vstupenky lze zakoupit či rezervovat na webu divadla nebo v pokladně divadla, tel. 585 500 500, e-mail: pokladna@mdol.cz
Aram Chačaturjan Spartakus

21.6 (čt)
19:00

vstupenky

12.10 (pá)
19:00

vstupenky
Upozornění pro návštěvníky představení NAJDEME SE NA ZTRACENÉ dne 17. června
Upozorňujeme návštěvníky představení NAJDEME SE NA ZTRACENÉ pořádaného dne 17. 6. 2018 v 19:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během tohoto představení budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
16.6.2018
Upozornění pro návštěvníky představení KOUZELNÁ FLÉTNA dne 16. června
Upozorňujeme návštěvníky představení KOUZELNÁ FLÉTNA pořádaného dne 16. 6. 2018 v 16:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během tohoto představení budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
15.6.2018
Moravské divadlo musí pozastavit uvádění inscenace Queen - The show must go on
V příštím divadelním roce se repertoár baletu Moravského divadla bude zřejmě muset obejít bez inscenace Queen - The show must go on. Nositel autorských práv se rozhodl neudělovat licence na další sezonu. Uvádění diváckého hitu, který se od premiéry v dubnu 2016 dočkal téměř čtyřiceti vyprodaných repríz, tak musí být pozastaveno. „Zatím to však neznamená, že má inscenace derniéru. Vstoupili jsme do jednání o obnovení licence a doufáme, že se podaří tento populární titul vrátit na olomoucké jeviště," uvedl ředitel Moravského divadla Pavel Hekela.
15.6.2018
Vstupenky na zářijová a říjnová představení jsou již v prodeji
V pokladně a na webu Moravského divadla jsou od dnešního dne v prodeji vstupenky na představení ze zářijového a říjnového programu Moravského divadla Olomouc. Již nyní si tak můžete koupit lístky na premiérové tituly Krejčovský salon a Na tý louce zelený nebo na slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku ČSR.
15.6.2018
Upozornění pro návštěvníky představení BOŽÍ MLÝNY dne 14. června
Upozorňujeme návštěvníky představení BOŽÍ MLÝNY pořádaného dne 14. 6. 2018 v 19:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během tohoto představení budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
14.6.2018
Vyberte nejoblíbenějšího umělce a umělkyni Moravského divadla Olomouc Také letos se budou členové činoherního, operního a operetního a baletního souboru ucházet o výroční Ceny Moravského divadla Olomouc za nejlepší umělecké výkony. Vyhlášení cen se uskuteční v neděli 2. září v 19 hodin na jevišti Moravského divadla v rámci Slavnostního zahájení sezony 2018/2019. Tradiční součástí galavečera je předání divácké ceny. Prostřednictvím anketního lístku můžete zvolit svou nejoblíbenější umělkyni a umělce. Hlasy lze posílat do 24. srpna.
14.6.2018 celý text
Upozornění pro návštěvníky představení DON PASQUALE v pátek 8. června a v sobotu 9. června
Upozorňujeme návštěvníky představení DON PASQUALE pořádaných dne 8. 6. a 9. 6. 2018 v 19:00 Moravským divadlem Olomouc, příspěvkovou organizací, že během těchto představení budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
8.6.2018
Režisér Václav Věžník představí na premiéře inscenace DON PASQUALE knihu Sbírka názorů na současné inscenování oper
Režisér Václav Věžník představí na premiéře inscenace DON PASQUALE knihu Sbírka názorů na současné inscenování oper Na páteční a sobotní premiéře inscenace DON PASQUALE představí režisér Václav Věžník knihu Sbírka názorů na současné inscenování oper, jejímž je spoluautorem. Stane se tak o přestávce a po skončení představení ve foyer Moravského divadla. Kniha nabízí úvahy významných umělců - dirigentů, režisérů, výtvarníků, pěvců a hudebních vědců i milovníků opery, najdete zde texty od Petera Dvorského, Jana Klusáka či Martina Dubovice.
7.6.2018