Dnes a zítra
20.4 (pá) sk. V 19:00

Three4Dance

Petruška - Zrcadlení - Bolero

21.4 (so) sk. ZO 16:00

Cyrano z Bergeracu

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá

Naše tipy
2.5 (st) sk. - 19:00

Perly panny Serafínky

»  30% sleva

Lidová hra o třech dějstvích

Mimořádná sleva Last moment -30%

3.5 (čt) sk. - 19:00

Mistr a Markétka

»  Derniéra

Sen končí probuzením nebo smrtí

4.5 (pá) sk. - 19:00

QUEEN - The show must go on!

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Dáma s kaméliemi zůstávají v platnosti na představení QUEEN, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 27.4.2018.


5.5 (so) sk. - 19:00

Jméno

»  Senioři -30%

Nepodceňujme sílu rodného listu

6.5 (ne) sk. YO 16:00

Řecké pašije

»  50% sleva

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

Mimořádná sleva Last moment -50%

10.5 (čt) sk. - 19:00

Hledám děvče na boogie woogie

Revuální opereta

Aktuality

1 2 3 4 5 6 ... 97 další »
Představení QUEEN - THE SHOW MUST GO ON nově v květnovém programu
Představení QUEEN - THE SHOW MUST GO ON nově v květnovém programu Do květnového programu Moravského divadla Olomouc jsme pro velký zájem přidali další reprízu úspěšné baletní inscenace Queen - The show must go on. Uvedeme ji v pátek 4. května místo původně plánovaného představení Dáma s kaméliemi. Vstupenky zakoupené na původní představení Dáma s kaméliemi zůstávají v platnosti na náhradní titul Queen, případně je lze vrátit v pokladně divadla do 27. dubna.
18.4.2018
Roman Vencl: Příběh Božích mlýnů je fascinující Působivý román Jana Vrby Boží mlýny se sice už ve třicátých letech dočkal filmového zpracování, na divadelním jevišti však dosud uveden nebyl. Poprvé se tak stane až letos v květnu zásluhou činohry Moravského divadla Olomouc. Dramatizace románu z roku 1919 se ujal režisér Roman Vencl, který také do inscenace zařadil písně Jarka Nohavici. Více v následujícím rozhovoru.
Jan Vrba Boží mlýny

11.5 (pá)
19:00

vstupenky

14.5 (po)
19:00

vstupenky

26.5 (so)
19:00

vstupenky

29.5 (út)
19:00

vstupenky

5.6 (út)
19:00

vstupenky
VLADIMÍR TŘEBICKÝ slaví významné životní jubileum
VLADIMÍR TŘEBICKÝ slaví významné životní jubileum Významného životního jubilea se dnes dožívá dlouholetý sólista opery a operety Moravského divadla VLADIMÍR TŘEBICKÝ. Rodák z Litoměřic vstoupil do olomouckého divadla v roce 1983 jako sólista opery, dnes zde působí jako stálý (a vážený) host. Panu Třebickému přejeme vše nejlepší!
10.4.2018
Blíží se premiéra česko-slovensko-maďarského projektu THREE4DANCE Tři osobnosti ze tří evropských zemí, které spojuje jedna vášeň – tanec. Za názvem projektu Three4Dance se skrývají Noémi Kulcsár z Maďarska, Peter Dedinský ze Slovenska a Robert Balogh zastupující Českou republiku. Cílem projektu je představit olomouckému publiku současná taneční díla, jejichž pojítkem jsou choreografické osobnosti působící ve středoevropském prostoru. Premiéra inscenace Three4Dance se uskuteční v pátek 13. dubna v 19 hodin, druhá premiéra o den později ve stejný čas.
Three4Dance

24.4 (út)
19:00

vstupenky

21.5 (po)
19:00

vstupenky

11.6 (po)
19:00

vstupenky
Pozor! Zrušeno květnové představení Central Park West
Z provozních důvodů dochází ke změně v květnovém programu Moravského divadla. Je zrušeno představení Central Park West naplánované na středu 30. května. Již zakoupené vstupenky vracíme v pokladně divadla do 25. dubna. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
9.4.2018
Odstartoval předprodej vstupenek na mezinárodní festival DIVADELNÍ FLORA
V pondělí 9. dubna odstartoval předprodej vstupenek na představení z programu 22. ročníku mezinárodního festivalu Divadelní Flora. V pokladně a na webu Moravského divadla si tak můžete koupit vstupenky na představení domácích souborů (Divadlo Na zábradlí Praha, Divadlo pod Palmovkou Praha, HaDivadlo Brno) i zahraničních hostů (Slovenské národné divadlo Bratislava, Divadlo Andreja Bagara Nitra, Landungsbrücken Frankfurt). Festival se koná od 10. do 20. května na jevištích a pódiích Moravského divadla, S-klubu, Uměleckého centra UP či Divadla na cucky.
9.4.2018
Letošní rok je pro Českou, potažmo Československou republiku ve znamení hned několika kulatých výročí. K oslavám se přidává i Moravské divadlo Olomouc, které přichystalo koncert ke 100. výročí vzniku Československé republiky. V podání sólistů a sboru opery a operety a za doprovodu orchestru Moravského divadla zazní ukázky z děl Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany, slovenskou tvorbu bude zastupovat Eugen Suchoň. Koncert se uskuteční v sobotu 28. dubna v 19 hodin, vstupenky jsou již v prodeji.
Režisér a bývalý šéf olomoucké opery a operety MARTIN DUBOVIC slaví 85. narozeniny!
Režisér a bývalý šéf olomoucké opery a operety MARTIN DUBOVIC slaví 85. narozeniny! Pětaosmdesáté narozeniny slaví dnes, ve středu 4. dubna 2018, herec, zpěvák a režisér MARTIN DUBOVIC. Rodák z Brna působil od roku 1984 ve Státním divadle Oldřicha Stibora jako kmenový operní a operetní režisér. Stal se také prvním uměleckým šéfem olomoucké opery po listopadu 1989, za jeho působení došlo v roce 1993 ke spojení operního souboru s operetním a muzikálovým. V Olomouci vytvořil téměř šedesát inscenací, mj. takových zvučných titulů jako Nabucco, Carmen, Figarova svatba, Netopýr či Rusalka. Naposledy to v roce 2015 byla Hubička. Moravské divadlo Olomouc blahopřeje k narozeninám!
4.4.2018
Na jeviště Moravského divadla se vrací bájný ODYSSEUS V sobotu 7. dubna vystoupí na jevišti Moravského divadla v Olomouci děti baletního studia společně s profesionálními tanečníky v unikátním představení dobrodružného baletu Odysseus. Tímto představením oslaví Baletní studio při Moravském divadle v Olomouci své patnácté výročí založení. Srdečně vás i vaše děti zveme na plavbu Odyssea a jeho přátel z Tróje do rodné Ithaky! Představení začíná v 10 hodin.
Pozvánka na výstavu obrazů Jarky Butorové
Pozvánka na výstavu obrazů Jarky Butorové Zveme vás do kavárny Divadelní klub (foyer Moravského divadla) na výstavu obrazů Jarky Butorové. Vernisáž expozice se uskuteční v úterý 3. dubna v 17 hodin. Výstava potrvá do 30. dubna. Více na www.kreslenituzkou.cz
29.3.2018