Dnes a zítra

Divadelní prázdniny - nehraje se

Naše tipy
25.8 (pá) sk. - 20:00

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

Moravské divadelní léto - Fort Křelov

26.8 (so) sk. - 20:00

Central Park West

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Moravské divadelní léto - Korunní Pevnůstka

27.8 (ne) sk. - 20:00

Navždy alebo nikdy

Divadlo LA KOMIKA Bratislava

Moravské divadelní léto - Korunní Pevnůstka

28.8 (po) sk. - 20:00

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

Moravské divadelní léto - Korunní Pevnůstka

2.9 (so) sk. - 20:00

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není

Moravské divadelní léto - Zámecký park Čechy pod Kosířem

19.9 (út) sk. - 19:00

Mistr a Markétka

Sen končí probuzením nebo smrtí

20.9 (st) sk. C 19:00

Kouzelná flétna

Opera ve dvou dějstvích

27.9 (st) sk. - 19:00

Hledám děvče na boogie woogie

Revuální opereta

28.9 (čt) sk. - 19:00

Labutí jezero

Perla klasického baletu

28.10 (so) sk. - 19:00

Othello

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti

Aktuality

1 2 3 4 5 6 ... 87 další »
Populární inscenace Sluha dvou pánů se dočká uvedení pod širým nebem Inscenace Sluha dvou pánů patří od své premiéry v říjnu 2013 k nejúspěšnějším titulům Moravského divadla Olomouc. Po více než osmdesáti vyprodaných reprízách čeká oblíbenou komedii uvedení pod širým nebem - na olomouckém Horním náměstí. Představení je naplánované na pátek 8. září ve 20 hodin v rámci programu Dnů evropského dědictví.
7.7.2017 celý text
Poslední rozloučení s Františkem Řehákem V obřadní síni olomouckého krematoria se v úterý 4. července konalo poslední rozloučení se zesnulým FRANTIŠKEM ŘEHÁKEM. Dlouholetý člen olomoucké činohry, divadelní, filmový a televizní herec zemřel ve středu 28. června ve věku 93 let.
4.7.2017 celý text
Jak a kde budou trávit zasloužené prázdniny umělci Moravského divadla Olomouc? Po právě skončeném divadelním roce jsme členům tří uměleckých souborů Moravského divadla Olomouc položili otázku, jak a kde budou v létě relaxovat a sbírat síly na sezonu příští.
4.7.2017 celý text
Moravské divadlo se raduje z vyšší návštěvnosti a tržeb, úspěšná sezona přinesla i prestižní Cenu Thálie Tucet premiérových titulů nabídla právě skončená sezona v Moravském divadle Olomouc. Sezona velmi úspěšná, nutno dodat, neboť většina nových inscenací se okamžitě zařadila mezi divácké hity. Olomoucké divadlo s přehledem překročilo stotisícovou hranici návštěvnosti a s tím vzrostly také tržby. Soubor baletu se může pochlubit Cenou Thálie i úspěchy v zahraničí, soubor činohry nabídl pod novým vedením divácky atraktivní komedie i dramata a soubor opery a operety má kromě jiného na kontě i historicky první uvedení opery Řecké pašije v Olomouci.
3.7.2017 celý text
Zemřel FRANTIŠEK ŘEHÁK, dlouholetý člen olomoucké činohry Ve věku 93 let zemřel ve středu 28. června dlouholetý člen olomoucké činohry FRANTIŠEK ŘEHÁK. S olomouckým divadlem spojil svůj umělecký život, ztvárnil zde více než 150 rolí. Výrazné role mu ve svých filmech nabídl režisér Jiří Menzel, který jej obsadil do komedií Rozmarné léto, Na samotě u lesa či Postřižiny.
29.6.2017 celý text
Vstupenky na zářijová a říjnová představení již v prodeji
Vážení diváci a příznivci Moravského divadla Olomouc, již nyní si můžete na webu a v pokladně Moravského divadla Olomouc zakoupit vstupenky na představení ze zářijového a říjnového programu - mj. na Slavnostní zahájení sezony 2017/2018, premiérové tituly Vzpoura nevěst a Vinobraní či na hostující představení Divadla Járy Cimrmana. Více v sekci Program a vstupenky. Pozor, pokladna Moravského divadla bude od 1. července do 20. srpna uzavřena!
27.6.2017
Otevírací doba pokladny Moravského divadla během letních prázdnin
Vážení diváci a příznivci Moravského divadla Olomouc, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby pokladny divadla o prázdninách. V termínu od 26. června do 30. června bude pokladna otevřena od 9 do 16 hodin. Od 1. července do 20. srpna bude pokladna uzavřena. Vstupenky lze zakoupit on-line na webových stránkách divadla, sekce Program a vstupenky. Od 21. srpna do 8. září bude pak pokladna otevřená pouze ve všední dny od 9 do 16 hodin.
26.6.2017
Promenádní koncert nabídne ukázky z Lehárovy Země úsměvů
Promenádní koncert nabídne ukázky z Lehárovy Země úsměvů Přijďte v neděli 25. června do Smetanových sadů! Soubor opery a operety Moravského divadla zde od 16 hodin pořádá Promenádní koncert. Sólisté Lucie Janderková, Lucie Kordová, Jakub Rousek a Martin Štolba představí ukázky z operety Franze Lehára Země úsměvů. Zpěváky a orchestr řídí dirigent Tomáš Hanák. Vstup na koncert je volný.
23.6.2017
Moravské divadlo si užilo šestý ročník Dne her, z vítězství se poprvé v historii soutěže radoval tým obchodního oddělení
Moravské divadlo si užilo šestý ročník Dne her, z vítězství se poprvé v historii soutěže radoval tým obchodního oddělení Členové všech tří souborů Moravského divadla Olomouc doplněni o tým obchodního oddělení si užili šestý ročník Dne her. Divadelní klání se uskutečnilo ve čtvrtek 22. června v centru města. Herci, zpěváci a tanečníci si od 10 hodin v Čechových sadech pochutnali na tradičním pikniku, aby nasbírané kalorie spálili při dopoledních soutěžích. Odpoledne odehrály týmy turnaj v petanque a večer si vyzkoušely pantomimu, divadelní kvíz či poznávání předmětů po hmatu! Z vítězství se nakonec poprvé v historii radoval tým obchodního oddělení. Děkujeme všem účastníkům akce, velký dík patří organizátorům Vendule Fialové a Anně Hlubinkové. Fotografie z vydařeného Dne her najdete v sekci Fotogalerie.
23.6.2017
Zemřel dlouholetý člen olomoucké činohry RUDOLF MÁHRLA Ve věku 85 let zemřel v pondělí 19. června dlouholetý člen olomoucké činohry RUDOLF MÁHRLA. Na zdejší scéně působil téměř čtyřicet let a ztvárnil zde dvě stovky rolí.
21.6.2017 celý text