Dnes a zítra

nehraje se do odvolání - nařízení vlády ČR o o zákazu konání kulturních akcí s účastí nad 100 osob

Naše tipy
5.4 (ne) sk. - 19:00

Orfeus v podsvětí

»  Senioři -30%

Světově proslulá opereta

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

8.4 (st) sk. - 19:00

Così fan tutte

»  Senioři -30%

Komická opera ve dvou dějstvích

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

10.4 (pá) sk. - 19:00

Zvonokosy

»  Rodinné divadlo

Muzikál

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.


Pozdrav členům Klubu příznivců MDO posílá Célestin/Floridor (ukázku z operety Mamzelle Nitouche zpívá Martin Štolba).

NAKUP S DIVADLEM

V době, kdy Česká republika bojuje s koronavirem a v důsledku vyhlášení nouzového stavu jsou divadelní budovy pro veřejnost uzavřené, nabízí Moravské divadlo Olomouc pomocnou ruku a rozjíždí projekt Nakup s divadlem. V rámci akce Nakup s divadlem mohou olomoučtí senioři, ale také invalidé, samoživitelky s dětmi a všichni další, kteří v těchto dnech potřebují pomoc s nákupem potravin a léků, venčením psů a vyřizováním pošty, využít iniciativy herců, zpěváků i tanečníků Moravského divadla, kteří se v rolích dobrovolníků rádi ujmou potřebných pochůzek. „Stačí jen mezi desátou a patnáctou hodinou zavolat na naše telefonní čísla, domluvíme se na tom, co je potřeba zajistit a kam a v kolik hodin dorazit. Naše kurýry snadno poznáte podle oblečení – budou mít na sobě oranžové vesty s nápisem Nakup s divadlem MDO. Věříme, že v této složité situaci budeme prospěšní všem, kteří pomoc opravdu potřebují a že jí nebude zneužito,“ uvedla za organizátory akce dramaturgyně činohry Michaela Doleželová.

Zájemci mohou volat na telefonní číslo 602 772 433 (Michaela Doleželová) nebo 608 727 988 (Jana Posníková). K dispozici je rovněž e-mail nakupsdivadlem@mdol.cz

-------------------------------------------------------------------------


Vážení přátelé,

dne 29. ledna t.r. byl druhý termín pro zaplacení kilometrovného na zájezd do Kačiny. Bohužel mnozí ze zájemců o tento zájezd nepřišli; někteří se omluvili pro nemoc nebo náhlé překážky. Vzhledem k tomu, že zatím máme ještě volná místa, rozhodli jsme se vyhlásit ještě jeden termín pro zaplacení (400Kč), a to půl hodiny před besedou k připravované premiéře Cornevillských zvonků. Další termín pro placení už vyhlašovat nebudeme a případná volná místa doplníme o zájemce, s nimiž jsme cestovali v minulosti.

 

Za výbor vyřizuje prof. PhDr. Alena Burešová, CSc., v.r.

--------------------------------------------------------------------------------------

Zprávy pro Klub příznivců Moravského divadla k 15. lednu 2020
Vážení přátelé,

Srdečně vás zdravím na prahu nového roku a přeji, aby to byl pro vás dobrý rok s množstvím splněných přání.

S radostí mohu ohlásit,že se přihlásilo dost lidí na to, abychom mohli uskutečnit nejméně dva zájezdy, a to: 11. 6. – Kačina ad., 10.9. – Opava, ad. Momentálně je aktuální příprava zájezdu na zámky  Kačina, Žleby. Kilometrovné činí 400Kč, které od zájemců budeme vybírat cca půl hodiny před besedou k premiéře představení Dům Bernardy Alby a pak ještě 29.ledna od 16 do 17 hodin  jako obvykle v chodbě za vrátnicí divadla. Předběžně sděluji, že seniorské vstupné na zámek Žleby činí 150Kč, na zámku Kačina 200Kč.  Podle všech propočtů časového rozložení tohoto zájezdu budeme muset vyjet minimálně v 6 hodin. Přesnější informace ohlásíme s dostatečným předstihem před zájezdem.

Počítejte prosím s tím, že v březnu budeme vybírat kilometrovné 250Kč  na zájezd do Opavy.  Ostatní informace budou včas oznámeny.


Za výbor zdraví prof. PhDr. Alena Burešová, CSc., v.r.