Dnes a zítra
14.12 (so) sk. - 10:00

Vánoční koledování

Zpívání vánočních koled ve foyer MDO

Foyer MDO, vstup volný

14.12 (so) sk. X 19:00

Lovci perel

Exotická opera

15.12 (ne) sk. YO 16:00

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Naše tipy
14.12 (so) sk. X 19:00

Lovci perel

Exotická opera

23.12 (po) sk. - 16:00

Česká mše vánoční

Koncertní provedení nejznámější české mše

23.12 (po) sk. - 19:00

Česká mše vánoční

Koncertní provedení nejznámější české mše

26.12 (čt) sk. - 19:00

Louskáček

Baletní pohádkový příběh

28.12 (so) sk. - 19:00

Vzpoura nevěst

Láska je láska, ale řízek je řízek!

31.12 (út) sk. - 16:00

Zvonokosy

Muzikál

Členové uměleckého souboru Opera a opereta

Miloslav Oswald

Šéf souboru opery a operety

Miloslav Oswald

Petr Šumník

Šéfdirigent

Petr Šumník

Tomáš Hanák

Dirigent

Tomáš Hanák

Milada Jedličková

Korepetitorka opery a operety

Milada Jedličková

Lucie Kaucká

korepetitorka opery a operety

Lucie Kaucká

Barbora Šanderová

inspicientka

Orchestr Moravského divadla Olomouc

Orchestr Moravského divadla Olomouc

prim Friml David - 1. konc. mistr
flétna Břečka Milan 
 Kupka Petr - 2. konc. mistr   Kratochvíl Martin
  Benešová Milena
  Janečka Vít

Fišer Bohuslav

  Velecká Veronika    
  Richterová Karla hoboj
Tomečková Barbora
  Vašků Barbora   Glosová Julie

Miech Milan
Šteflová Barbora
  Petržík Vojtěch   Trojanová Iveta




    klarinet Charfreitag Jan
      Tolar Jiří
sekundHalasů Viktorie   Fučík Petr
  Měsíčková Terezie    
  Moláčková Hana fagot Gregor Zdeněk
  Ticháčková Drahomíra   Kostelecký Martin
 Zyka Martin   Šimeček Jaroslav
  Svačina Karel   Dvořák Jan   








    lesní roh Křeháček Milan
viola Dočkalová Iva   Höpflerová Gabriela
  Peša Josef   Mikesková Petra
  Pazderová Dana   Staňková Jiřina
 Šmejkalová Dagmar   Tichá Pavla
  Vítek Pavel  
       
violoncello Pelikán Lukáš - koncertní mistr trubkaHercig Matěj
  Harnošová Hana - zást. konc. mistra
Halata Zdeněk
  Onderková Bohdana   Lexmaul Pavel
  Sychrovská Jitka    
 
trombon Cupal Lubomír
      Mlynář Richard
kontrabas Chmelař Jiří   Zapletal Václav
  Urprezo Mark  
  Kovářová Barbora



tubaHöpfler Roman
       
harfa Turková Michaela bicí Najdekr Roman
      Blahunek Jiří
      Korduljak Viktor

Sbor souboru opery a operety Moravského divadla Olomouc

Sbor souboru opery a operety Moravského divadla Olomouc

Soprán 1Czmerová Marie

Dvořáková Michaela

Fujeríková Marie

Kordová Lucie

Schimkeová Rita

Zahnašová Markéta


Soprán 2
Brožová Marcela

Leszczynski Kateřina

Svozilová Hana

Beránková Helena


Alt 1Dubovicová Renata

Hloušková Hana

Pumprlová Vendula

Székelyová Mária

Veselská Věra


Alt 2Hlubková Vendula

Jelínková Renata

Zindler Petra

Wolfová Zatloukalová Eva


Tenor 1 Kalivoda Lubomír

Mašek Petr

Melkus Ivo


Tenor 2Horowitz Jiří

Leszczynski Radek

Suk Jindřich

Pačák Vojtěch


Bas 1 Kučera Jiří

Maxa Hynek

Poštulka Vojtěch

Šimeček Radim


Bas 2  Hlubinka Radan

Vaculík Jan