Dnes a zítra
14.10 (po) sk. A 19:00

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta

Naše tipy
16.10 (st) sk. C 19:00

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích

18.10 (pá) sk. - 19:00

Na tý louce zelený

»  Senioři -30%

Česká lidová opereta

23.10 (st) sk. - 19:00

Petr a Lucie

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -30%, STUDENTI -50%

10.11 (ne) sk. YO 16:00

Don Pasquale

Komická opera

12.11 (út) sk. - 19:00

Ernani

»  Senioři -30%

Lyrické drama o čtyřech jednáních

DERNIÉRA

13.11 (st) sk. - 19:00

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce

17.11 (ne) sk. - 18:00

Samet

Program divadla



říjen 2019 tisk alternace
16.10.
Středa
sk. C
19:00
Náš tip
vstupenky
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích
17.10.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce

17.10.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
18.10.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Opereta
Jára Beneš

Na tý louce zelený

Česká lidová opereta
19.10.
Sobota
sk. -
15:00

Baletní dílna - Giselle

Zažijte balet jinak!

Vstupenky v předprodeji pouze v pokladně MDO

19.10.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů

Skoro bleší cirkus
20.10.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka
Jakub Šafránek, Tomáš Kočko

O Honzovi a zakleté princezně

Divadlo Šumperk
20.10.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka
Jakub Šafránek, Tomáš Kočko

O Honzovi a zakleté princezně

Divadlo Šumperk
21.10.
Pondělí
sk. K
19:00
Opera
Leoš Janáček

Její pastorkyňa

Opera ve třech dějstvích
22.10.
Úterý
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

23.10.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Činohra
Romain Rolland

Petr a Lucie

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -30%, STUDENTI -50%

25.10.
Pátek
sk. V
19:00
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích
26.10.
Sobota
sk. ZO
16:00
Opera
Gaetano Donizetti

Don Pasquale

Komická opera
27.10.
Neděle
sk. YO
16:00
Činohra
William Shakespeare

Kupec benátský

Kdo si půjčí, musí splácet
28.10.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
29.10.
Úterý
sk. L
19:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
30.10.
Středa
sk. -
19:00
Muzikál
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden
31.10.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Činohra
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu
listopad 2019 tisk
1.11.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
1.11.
Pátek
sk. -
19:00
Činohra
Woody Allen

Central Park West

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle na Šantovce

2.11.
Sobota
sk. X
19:00
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
3.11.
Neděle
sk. NO
14:30
Činohra
William Shakespeare

Kupec benátský

Kdo si půjčí, musí splácet
4.11.
Pondělí
sk. A
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích
5.11.
Úterý
sk. B
19:00
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
6.11.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
8.11.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Činohra
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů

Skoro bleší cirkus
9.11.
Sobota
sk. ZO
16:00
Činohra
Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon

Život nelze ušít na míru
10.11.
Neděle
sk. YO
16:00
Náš tip
vstupenky
Opera
Gaetano Donizetti

Don Pasquale

Komická opera
12.11.
Úterý
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Giuseppe Verdi

Ernani

Lyrické drama o čtyřech jednáních

DERNIÉRA

13.11.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce

14.11.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
15.11.
Pátek
sk. V
19:00
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
16.11.
Sobota
sk. -
17:00

Činohra

Tři smrti Martina Šmída

Scénické čtení

Pavelčákova 19, vstup volný

16.11.
Sobota
sk. -
19:00

Činohra

Samet


Vstup volný, po představení beseda (20:30hod.)

16.11.
Sobota
sk. -
20:00

Činohra

Tři smrti Martina Šmída

Scénické čtení

Pavelčákova 19, vstup volný

17.11.
Neděle
sk. -
16:00

Činohra

Tři smrti Martina Šmída

Scénické čtení

Pavelčákova 19, vstup volný

17.11.
Neděle
sk. -
18:00
Náš tip
vstupenky
Činohra

Samet

18.11.
Pondělí
sk. A
19:00
Balet
Robert Balogh

The Beatles Celebration

Navždy změnili dějiny pop music
19.11.
Úterý
sk. L
19:00
Balet
Robert Balogh

The Beatles Celebration

Navždy změnili dějiny pop music
20.11.
Středa
sk. C
19:00
Balet
Robert Balogh

The Beatles Celebration

Navždy změnili dějiny pop music
22.11.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
23.11.
Sobota
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Opereta
Jacques Offenbach

Orfeus v podsvětí

Světově proslulá opereta
24.11.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka
V. Vančura, M. Pokorný

Kubula a Kuba Kubikula

Divadlo Aha! Praha
24.11.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka
V. Vančura, M. Pokorný

Kubula a Kuba Kubikula

Divadlo Aha! Praha
24.11.
Neděle
sk. -
15:00

Baletní dílna - Giselle

Zažijte balet jinak!

Vstupenky pouze v předprodeji v pokladně MDO

25.11.
Pondělí
sk. K
19:00
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
26.11.
Úterý
sk. -
19:00
Balet
Adolphe Charles Adam

Giselle

O lásce na první pohled
28.11.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Jan Vrba

Boží mlýny

Drama s písněmi Jarka Nohavici
29.11.
Pátek
sk. -
19:00
Balet
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček

Baletní pohádkový příběh
30.11.
Sobota
sk. X
19:00
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
prosinec 2019 tisk
1.12.
Neděle
sk. NO
14:30
Rodinné divadlo
vstupenky
Opereta
Jára Beneš

Na tý louce zelený

Česká lidová opereta
2.12.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

3.12.
Úterý
sk. B
19:00
Činohra
William Shakespeare

Kupec benátský

Kdo si půjčí, musí splácet
5.12.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle na Šantovce

5.12.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Leoš Janáček

Její pastorkyňa

Opera ve třech dějstvích
8.12.
Neděle
sk. -
10:00
Pohádka
Jan Werich

Královna Koloběžka První

Učesaná – neučesaná, obutá – neobutá, přijede – nepřijede…

Mikulášská nadílka, MIMO PŘEDPLATNÉ

8.12.
Neděle
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
9.12.
Pondělí
sk. A
19:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
10.12.
Úterý
sk. L
19:00
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
12.12.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Činohra
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
13.12.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
14.12.
Sobota
sk. -
10:00

Koncert

Vánoční koledování

Zpívání vánočních koled ve foyer MDO

Foyer MDO, vstup volný

14.12.
Sobota
sk. X
19:00
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
15.12.
Neděle
sk. YO
16:00
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou
16.12.
Pondělí
sk. K
19:00
Balet
Robert Balogh

The Beatles Celebration

Navždy změnili dějiny pop music
18.12.
Středa
sk. C
19:00
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
20.12.
Pátek
sk. V
19:00
Činohra
William Shakespeare

Kupec benátský

Kdo si půjčí, musí splácet
21.12.
Sobota
sk. ZO
16:00
Činohra
Bohumil Hrabal

Postřižiny

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala
22.12.
Neděle
sk. -
10:00

Koncert

Vánoční koledování

Zpívání vánočních koled ve foyer MDO

Foyer MDO, vstup volný

22.12.
Neděle
sk. -
14:30
Balet
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček

Baletní pohádkový příběh

Bez orchestru, nahrávka

22.12.
Neděle
sk. -
19:00
Balet
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček

Baletní pohádkový příběh
23.12.
Pondělí
sk. -
16:00
Koncert
Jakub Jan Ryba

Česká mše vánoční

Koncertní provedení nejznámější české mše
23.12.
Pondělí
sk. -
19:00
Koncert
Jakub Jan Ryba

Česká mše vánoční

Koncertní provedení nejznámější české mše
25.12.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…
26.12.
Čtvrtek
sk. -
14:30
Balet
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček

Baletní pohádkový příběh

Bez orchestru, nahrávka

26.12.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Balet
Petr Iljič Čajkovskij

Louskáček

Baletní pohádkový příběh
27.12.
Pátek
sk. -
19:00
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
28.12.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst

Láska je láska, ale řízek je řízek!
29.12.
Neděle
sk. -
19:00
Muzikál
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden
30.12.
Pondělí
sk. -
17:00
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích
31.12.
Úterý
sk. -
16:00
Muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy

Muzikál

Hrací plán je platný ke dni 14.10.2019 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.