Dnes a zítra
20.4 (pá) sk. V 19:00

Three4Dance

Petruška - Zrcadlení - Bolero

21.4 (so) sk. ZO 16:00

Cyrano z Bergeracu

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá

Naše tipy
2.5 (st) sk. - 19:00

Perly panny Serafínky

»  30% sleva

Lidová hra o třech dějstvích

Mimořádná sleva Last moment -30%

3.5 (čt) sk. - 19:00

Mistr a Markétka

»  Derniéra

Sen končí probuzením nebo smrtí

4.5 (pá) sk. - 19:00

QUEEN - The show must go on!

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Dáma s kaméliemi zůstávají v platnosti na představení QUEEN, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 27.4.2018.


5.5 (so) sk. - 19:00

Jméno

»  Senioři -30%

Nepodceňujme sílu rodného listu

6.5 (ne) sk. YO 16:00

Řecké pašije

»  50% sleva

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

Mimořádná sleva Last moment -50%

10.5 (čt) sk. - 19:00

Hledám děvče na boogie woogie

Revuální opereta

Program divadla



duben 2018 tisk alternace
21.4.
Sobota
sk. ZO
16:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
22.4.
Neděle
sk. RPP
10:00
Jan Drda, Zdeněk Barták, Petr Markov

Hrátky s čertem     /    Pohádka

Těšínské divadlo Český Těšín
22.4.
Neděle
sk. OPP
14:00
Jan Drda, Zdeněk Barták, Petr Markov

Hrátky s čertem     /    Pohádka

Těšínské divadlo Český Těšín
23.4.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

23.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
24.4.
Úterý
sk. L
19:00

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
26.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
28.4.
Sobota
sk. -
19:00
29.4.
Neděle
sk. -
19:00
Michaela Doleželová & Roman Vencl

Najdeme se na Ztracené    /    Činohra

Kujme pikle, dokud jsou žhavé
30.4.
Pondělí
sk. A
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
květen 2018 tisk
1.5.
Úterý
sk. L
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
2.5.
Středa
sk. -
19:00
Náš tip
30% sleva
vstupenky
Rudolf Piskáček

Perly panny Serafínky    /    Opereta

Lidová hra o třech dějstvích

Mimořádná sleva Last moment -30%

3.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
Derniéra
vstupenky
Michail Bulgakov

Mistr a Markétka    /    Činohra

Sen končí probuzením nebo smrtí
4.5.
Pátek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

4.5.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Dáma s kaméliemi zůstávají v platnosti na představení QUEEN, příp. vracíme vstupné v pokladně MDO do 27.4.2018.

5.5.
Sobota
sk. -
19:00
Náš tip
Senioři -30%
vstupenky
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno    /    Činohra

Nepodceňujme sílu rodného listu
6.5.
Neděle
sk. YO
16:00
Náš tip
50% sleva
vstupenky
Bohuslav Martinů

Řecké pašije    /    Opera

Opera o čtyřech jednáních v českém znění

Mimořádná sleva Last moment -50%

7.5.
Pondělí
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě
8.5.
Úterý
sk. B
19:00
Oskar Nedbal

Vinobraní    /    Opereta

Opereta ve třech dějstvích
9.5.
Středa
sk. C
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
10.5.
Čtvrtek
sk. -
18:00

Proti zdi    /    Divadelní Flora

10.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Josef Stelibský, Antonín Procházka

Hledám děvče na boogie woogie    /    Opereta

Revuální opereta
10.5.
Čtvrtek
sk. -
20:30

Nylon Jail    /    Divadelní Flora

11.5.
Pátek
sk. -
16:00
Adrienn Hód

Solos    /    Divadelní Flora

Hodworks Budapešť
11.5.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
11.5.
Pátek
sk. -
19:30

Vyprodáno
Michal Hába a kol.

Opletal    /    Divadelní Flora

Divadlo na cucky Olomouc
11.5.
Pátek
sk. -
20:00

Untied tales    /    Divadelní Flora

Clara Furey & Peter Jaško
11.5.
Pátek
sk. -
22:00

Stand’artní kabaret    /    Divadelní Flora

Divadlo Vosto5
12.5.
Sobota
sk. -
10:00

Taneční workshop s Adrienn Hód    /    Divadelní Flora

12.5.
Sobota
sk. -
14:00
Adrienn Hód

Solos    /    Divadelní Flora

Hodworks Budapešť
12.5.
Sobota
sk. -
14:30
Michal Hába a kol.

Opletal    /    Divadelní Flora

Divadlo na cucky Olomouc
12.5.
Sobota
sk. -
17:00
Mathieu Kassovitz

Nenávist    /    Divadelní Flora

Landungsbrücken Frankfurt
12.5.
Sobota
sk. -
20:30

Vyprodáno
DJ/Shakespeare

Macbeth - Too much blood    /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha
13.5.
Neděle
sk. -
13:00

Enola    /    Divadelní Flora

Eliška Brtnická
13.5.
Neděle
sk. -
15:00

Vyprodáno
Petra Tejnorová – Jaro Viňarský

You are here    /    Divadelní Flora

13.5.
Neděle
sk. -
18:30

Vyprodáno

Enola    /    Divadelní Flora

Eliška Brtnická
13.5.
Neděle
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
13.5.
Neděle
sk. -
19:00

Vyprodáno
DJ/Shakespeare

Macbeth - Too much blood    /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha
13.5.
Neděle
sk. -
20:30

Vyprodáno
Petra Tejnorová – Jaro Viňarský

You are here    /    Divadelní Flora

14.5.
Pondělí
sk. -
17:00
Jakub Lewandowski

Melancholia    /    Divadelní Flora

14.5.
Pondělí
sk. K
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
14.5.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Thomas Bernhard

Mýcení    /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha
15.5.
Úterý
sk. -
12:30
Jakub Lewandowski

Melancholia    /    Divadelní Flora

15.5.
Úterý
sk. -
16:00

Taneční workshop s Jakubem Lewandowskim    /    Divadelní Flora

15.5.
Úterý
sk. -
16:30

Vyprodáno
Thomas Bernhard

Mýcení    /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha
15.5.
Úterý
sk. -
19:30
Mária Rázusová-Martáková

Jánošík    /    Divadelní Flora

Divadlo Andreja Bagara Nitra
16.5.
Středa
sk. -
17:30

Vyprodáno
Rita Góbi

Volitant    /    Divadelní Flora

Góbi Dance Company
16.5.
Středa
sk. -
20:00

Vyprodáno
Heiner Müller

Philoktet    /    Divadelní Flora

Volkstheater Vídeň
17.5.
Čtvrtek
sk. -
16:00
Rita Góbi

Volitant    /    Divadelní Flora

Góbi Dance Company
17.5.
Čtvrtek
sk. -
17:30
Henrik Ibsen

Eyolf    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno
17.5.
Čtvrtek
sk. -
20:30

Vyprodáno
Genet – Bridel – König – Dohnal

Deník zloděje    /    Divadelní Flora

Divadelní společnost Masopust
18.5.
Pátek
sk. -
14:00

A solo for Mr. Folk    /    Divadelní Flora

Milan Herich
18.5.
Pátek
sk. -
16:30
Genet – Bridel – König – Dohnal

Deník zloděje    /    Divadelní Flora

Divadelní společnost Masopust
18.5.
Pátek
sk. -
19:00
Henrik Ibsen

Nora (Domeček pro panenky)    /    Divadelní Flora

Divadlo pod Palmovkou Praha
19.5.
Sobota
sk. -
14:30

A solo for Mr. Folk    /    Divadelní Flora

Milan Herich
19.5.
Sobota
sk. ZO
16:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
19.5.
Sobota
sk. -
18:30

Vyprodáno
Petra Hůlová – Kamila Polívková

Macocha    /    Divadelní Flora

HaDivadlo Brno & Studio Hrdinů Praha
19.5.
Sobota
sk. -
21:30

Carlos Cipa & Occupanther    /    Divadelní Flora

20.5.
Neděle
sk. -
15:30
Rabih Mroué

Písek v očích    /    Divadelní Flora

HKW Berlín & Hessisches Staatstheater Wiesbaden
20.5.
Neděle
sk. -
18:00
Sofoklés

Antigona    /    Divadelní Flora

Slovenské národné divadlo Bratislava
21.5.
Pondělí
sk. A
19:00

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
22.5.
Úterý
sk. L
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
23.5.
Středa
sk. ST
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
24.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

25.5.
Pátek
sk. V
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
26.5.
Sobota
sk. X
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
27.5.
Neděle
sk. RPP
10:00
Josef Lada / Jakub Šafránek

O kocouru Mikešovi    /    Pohádka

Divadlo Scéna Zlín
27.5.
Neděle
sk. OPP
14:00
Josef Lada / Jakub Šafránek

O kocouru Mikešovi    /    Pohádka

Divadlo Scéna Zlín
29.5.
Úterý
sk. B
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
30.5.
Středa
sk. -
19:00

Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Pozor!!! představení zrušeno, vstupné vracíme v pokladně MDO do 25.4.2018

30.5.
Středa
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Alexej Davidovič Mačavariani

Othello    /    Balet

Vojevůdce, který podlehl žárlivosti
31.5.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
červen 2018 tisk
1.6.
Pátek
sk. -
19:00
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
2.6.
Sobota
sk. -
19:00
Robert Balogh

QUEEN - The show must go on!    /    Balet

Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení Labutí jezero platí pouze na změněný termín 27.6.2018 (Labutí jezero), případně vracíme vstupné do 10.4.2018.

3.6.
Neděle
sk. -
10:00
Jan Werich

Královna Koloběžka První    /    Pohádka

Učesaná – neučesaná, obutá – neobutá, přijede – nepřijede…
3.6.
Neděle
sk. -
19:00
Edmond Rostand

Cyrano z Bergeracu    /    Činohra

Byl jsem vždy stínem, co druhým napovídá
5.6.
Úterý
sk. L
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
6.6.
Středa
sk. -
19:00
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů    /    Činohra

Skoro bleší cirkus
7.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
8.6.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera ve třech dějstvích
8.6.
Pátek
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

9.6.
Sobota
sk. -
8:30

Protančíme dopolednem 4    /    Hosté

ZUŠ Žerotín

Prodej vstupenek od 9. května 2018

9.6.
Sobota
sk. X
19:00
Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera ve třech dějstvích
10.6.
Neděle
sk. NO
14:30
Rodinné divadlo
vstupenky
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
11.6.
Pondělí
sk. K
19:00

Three4Dance    /    Balet

Petruška - Zrcadlení - Bolero
11.6.
Pondělí
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

12.6.
Úterý
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
13.6.
Středa
sk. -
19:00

Zkrocení zlé ženy    /    Balet

Jiskřivá komedie o lásce v nejrůznějších podobách
13.6.
Středa
sk. -
19:00
Woody Allen

Central Park West    /    Činohra

Zapomenutý klenot konverzační komedie

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

14.6.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
15.6.
Pátek
sk. V
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
16.6.
Sobota
sk. ZO
16:00
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
17.6.
Neděle
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Michaela Doleželová & Roman Vencl

Najdeme se na Ztracené    /    Činohra

Kujme pikle, dokud jsou žhavé
18.6.
Pondělí
sk. A
19:00
Gaetano Donizetti

Don Pasquale    /    Opera

Komická opera ve třech dějstvích
19.6.
Úterý
sk. B
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Giuseppe Verdi

Ernani    /    Opera

Lyrické drama o čtyřech jednáních
19.6.
Úterý
sk. -
19:00
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny    /    Činohra

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

20.6.
Středa
sk. C
19:00
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já
21.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Aram Chačaturjan

Spartakus    /    Balet

Balet z historie antického Říma
24.6.
Neděle
sk. X
19:00
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti

Změna hracího dne ABO skupiny X

25.6.
Pondělí
sk. -
19:00
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
26.6.
Úterý
sk. L
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Romain Rolland

Petr a Lucie    /    Činohra

Lásko, ochraňuj nás v hodině smrti
27.6.
Středa
sk. -
19:00
Petr Iljič Čajkovskij

Labutí jezero    /    Balet

Perla klasického baletu

Pozor!!! Změna programu. Vstupenky zakoupené na původní představení QUEEN platí pouze na 2.6.2018 (QUEEN), případně vracíme vstupné do 10.4.2018.

28.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood    /    Činohra

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
29.6.
Pátek
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Penelope Skinnerová

Léto na kole    /    Činohra

Manželství potřebuje tajemství

Hrací plán je platný ke dni 20.4.2018 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.