Partneři


Zřizovatel a další veřejná podpora


Statutární město Olomouc

Zřizovatelem Moravského divadla Olomouc je Statutární město Olomouc, které patří mezi nejvýznamnější centra v České republice. Díky své bohaté historii, starobylé univerzitě, kulturním a řemeslným tradicím, ale především centrální poloze v rámci Moravy, byla vždy atraktivním místem pro turisty, obchodníky i podnikatele. Statutární město Olomouc dále zřizuje a financuje mimo jiné Moravskou filharmonii, Divadlo hudby nebo ZOO Olomouc. www.olomouc.eu
Informace o všech společnostech a organizacích statutárního města Olomouce i s příslušnými odkazy naleznete na www.olomouc.eu/o-meste/mestske-organizace

Olomoucký kraj

Činnost Moravského divadla Olomouc finančně podporuje také Olomoucký kraj.
www.kr-olomoucky.czMinisterstvo kultury ČR

Inscenace Moravského divadla Olomouc vznikají za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.
www.mkcr.cz
Hlavní partner


SPEA Olomouc, s.r.o.


www.spea.czAuto Kubíček, s.r.o.

www.autokubicek.cz Profi Truck Business, s.r.o.


www.profitruck.czPartneři

Galerie Moritz

www.galeriemoritz.cz 
OMEGA centrum sportu a zdraví

   www.omegasport.cz 


HC Olomouc

   www.hc-olomouc.cz


ZOO Olomouc

   www.zoo-olomouc.cz


KD Transport

  www.kd-transport.cz


ESO9 international

ESO9   www.eso9.cz


Vinofol

       www.vinofol.cz


Mediální partneři divadla


Český rozhlas Olomouc (106,8 FM)

Český rozhlas Olomouc je jednou z předních kulturních institucí na střední Moravě a denně si jej na frekvenci 106,8 FM naladí 120 tisíc posluchačů nejen v Olomouckém kraji. Prostřednictvím internetu je ale jeho vysílání dosažitelné po celém světě.
www.rozhlas.cz/olomouc


Rádio Haná (92,3 FM)

Více než 23 úspěšných let na trhu. Již přes deset let jsme nejposlouchanější regionální rádio v Olomouckém kraji. Celkem 143.000 posluchačů týdně. Široké pokrytí Střední Moravy v okresech Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Kroměříž, Vyškov, Blansko, Bruntál, Vsetín a Svitavy. Pravidelně se účastníme kulturních, společenských a sportovních akcí. Pořádáme plesy, zlepšujeme kulturní život na Moravě a pomáháme charitám. Jsme tým lidí se srdcem na správném místě, jsme Radio Haná.  www.radiohana.czeuroAWK

Jeden z lídrů na českém trhu s venkovní reklamou - v oblasti outdoorových nosičů. Drží prakticky čtvrtinu trhu v počtu reklamních nosičů v krajských městech, disponuje také rozsáhlou sítí prosvětlených reklamních ploch (city-light vitríny) na hlavních komunikacích, v centrech měst, na pěších zónách nebo v areálech čerpacích stanic. www.euroawk.cz

Olomouc.cz

Komerční informační server pro Olomouc a Olomoucký kraj - aktuální zprávy z olomouckého regionu, kultura, sport, katalog firem a institucí, soukromá inzerce, nabídka restaurací i přehled kulturních akcí.
www.olomouc.cz

Multikino CineStar Olomouc

Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými dvanácti multikiny patří mezi největší v ČR (Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Praha – Anděl a Praha – Černý Most). Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround 7.1., dále jsou všechna kina vybavena 3D technologií hned  v několika sálech každého multikina a dokonce ve vybraných multikinech i promítací technikou HFR.
www.cinestar.cz


Olomoucká televize ZZIP

Olomoucká televize ZZIP vysílá zpravodajství z Olomouckého regionu v rámci pozemního vysílání Regionální sítě 8 (RS8). Signál mohou přijímat všichni občané, kteří mají klasické antény na 52. kanále. Dále na Satelitu ASTRA 3B, v kabelových sítích Rio Media, IPTV, Infos,Fofrnet a na internetových stránkách 
www.zzip.cz,www.olomouckatelevize.czwww.oltv.czwww.regionalnitelevize.cz.


Opera PLUS 

Váš průvodce světem hudby, opery a tance

http://www.operaplus.cz/


Týnecké listy

Měsíčník obce Velký Týnec.
https://www.velkytynec.cz


Další partneři divadla

Výstaviště Flora Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc v loňském roce oslavilo 60. výročí květinových výstav Flora Olomouc, které patří mezi nejvýznamnější květinové výstavy v Česku. Výjimečné umístění v parkovém prstenci v bezprostřední blízkosti historického centra města Olomouce dává zelenému areálu nezaměnitelné kouzlo. Rudolfova alej, čtyři sbírkové skleníky v blízkosti historické Oranžerie ve Smetanových sadech, stejně jako zrekonstruované rozárium s třemi sty druhy růží a botanická zahrada nabízí odpočinek a zážitky pro celou rodinu. Areál výstaviště celoročně láká návštěvníky na nejrůznější výstavy, koncerty, plesy, firemní školení či večírky a řadu sportovních a kulturních událostí.
www.flora-ol.cz Univerzita Palackého v Olomouci 

Univerzita Palackého v Olomouci je vysoká škola s dlouhou tradicí. Byla založena již v 16. století a je tak nejstarší vysokou školou na Moravě a druhou nejstarší v České republice. V současnosti představuje moderní vzdělávací instituci se širokou nabídkou studijních oborů a bohatou vědeckou činností. Na jejích osmi fakultách studuje 20 395 studentů v akreditovaných studijních programech (údaj z roku 2017). Univerzita Palackého patří podle mezinárodních žebříčků mezi nejlépe hodnocené české univerzity a vede si velmi dobře i ve srovnání se zahraničními univerzitami.  www.upol.cz

Office System

Office System vybaví Vaši kancelář do posledního detailu. Věnuje se prodeji kancelářské techniky, potřeb a telekomunikační techniky se zaměřením na koncového zákazníka.
www.officesystem.cz 
ESO9 international a.s.
Informační systém ESO9 - srdce Vaší firmy

Společnost ESO9 international a.s. je autorem podnikového informačního systému ESO9 s vývojovým centrem v Olomouci. Společnost patří mezi přední dodavatele informačních technologií v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž řešení přizpůsobené legislativním podmínkám Polska, Maďarska a Německa. www.eso9.cz, www.eso9.info 


Atlant taxi


The Roosters
Rengl plakátovací plochy

"Každý si Vás všimne!"
www.rengl.cz


RV FASHION STYLE, s.r.o.

Česká módní firma zaměřená na pánskou a dámskou módu, která navázala na oděvní tradici v Prostějově.

www. rvfashion.cz
Ladislav Vitoul - 1. člen Mecenášského klubu Moravského divadla


Ředitel společnosti Vápenka Vitoul, která je od roku 2017 zařazena mezi 100 nejlepších firem České republiky. V loňském roce byl panu inženýrovi Ladislavu Vitoulovi udělen titul Mecenáš české kultury za mnohaletou podporu kulturních, sakrálních a sociálních projektů. Rodina Ladislava Vitoula má v Moravském divadle předplacenu lóži číslo 8 v prvním pořadí už od roku 1924.

Spolupracujeme


Univerzita dětského věku - projekt MedVěd

Cyklus přednášek, které se v rámci projektu Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Medializace vědy (MedVěd) uskuteční v prostorách Moravského divadla Olomouc. Přednášky jsou určeny dětem od 9 do 13 let. Aktivní prezentace jednotlivých přírodovědných oborů doplní hry, soutěže a také prohlídky zajímavých míst v divadle.
www.projektmedved.eu/UDV/


Věrnostní a slevové programy


Olomouc Region Card

Olomouc region Card je turistická karta, která vás opravňuje v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách navštívit zdarma 70 nejzajímavějších míst (hrady, zámky, muzea, zoo a další místa) a dále vám umožňuje čerpat atraktivní slevy na 116 místech. S kartou poznáte všechny krásy Olomouckého kraje.
www.olomoucregioncard.cz


Bonus program České spořitelny

Bonus program je unikátní bankovní věrnostní program České spořitelny. Členem Bonus programu se můžete stát, jste-li držitelem Chytré karty České spořitelny a/nebo osobní debetní karty vydané Českou spořitelnou. Pro členství v Bonus programu (a sbírání bodů) je třeba se zaregistrovat a za body z Bonus programu České spořitelny mohou klienti získat odměny v podobě věcných produktů, služeb či různých slevových poukázek.
lb.csas.cz


Sphere Card

Sphere card je univerzální systém věrnostních karet se širokou škálou využití v Čechách i na Slovensku v nejrůznějších oblastech a oborech. Klasická plastová karta s logem Sphere card nabízí především výhodnější nákupy a služby.
www.sphere.czBenefit Plus

Benefit Plus Benefit Plus je univerzální systém pro čerpání zaměstnaneckých výhod. Existuje ve dvou nezávislých variantách, které je možné vzájemně kombinovat.
www.benefit-plus.cz