Dnes a zítra
4.12 (ne) sk. - 10:00

Broučci

MIKULÁŠ, mimo ABO, výtvarná dílna

4.12 (ne) sk. - 19:00

Pan Scrooge

»  Rodinné divadlo

Dickensova Vánoční koleda – příběh pro celou rodinu

Naše tipy
9.12 (pá) sk. V 19:00

Giselle

O lásce na první pohled

22.12 (čt) sk. D 19:00

Fantastické divadlo

26.12 (po) sk. - 15:00

Pan Scrooge

Dickensova Vánoční koleda – příběh pro celou rodinu

26.12 (po) sk. - 19:00

Pan Scrooge

Dickensova Vánoční koleda – příběh pro celou rodinu

Členové uměleckého souboru Opera a opereta

Veronika Loulová

Umělecká šéfka souboru opery a operety

Petr Šumník

Šéfdirigent

Petr Šumník

Tomáš Hanák

Dirigent

Tomáš Hanák

Milada Jedličková

Korepetitorka opery a operety

Milada Jedličková

Lucie Kaucká

korepetitorka opery a operety

Lucie Kaucká

Dana Krajevskaja

inspicientka

Dana Krajevskaja

Orchestr Moravského divadla Olomouc

Orchestr Moravského divadla Olomouc

I. housle Kupka Petr - konc. mistr
flétny Břečka Milan 
 Friml David - zást. konc. mistra   Kratochvíl Martin
  Benešová Milena
  Janečka Vít

Svačina Karel

  Velecká Veronika    
  Plevová Karla hoboje
Yamashita Yuko
  Vašků Barbora   Glosová Julie

Stoklasa Jakub
Tomečková Barbora
 
 
    klarinety Charfreitag Jan
      Tolar Jiří
II. housleHalasů Viktorie   Fučík Petr
  Měsíčková Terezie    
  Moláčková Hana fagoty Gregor Zdeněk
  Ticháčková Drahomíra   Šimeček Jaroslav
 Zyka Martin   Dvořák Jan 
  Machačíková Kristina  Kostelecký Martin

Hanulíková Markéta





    lesní rohy Křeháček Milan
violy Dočkalová Iva   Mikesková Petra
  Peša Josef   Höpflerová Gabriela
  Pazderová Dana   Staňková Jiřina
 Šmejkalová Dagmar  
  Vinklerová Lucie  
       
violoncella Pelikán Lukáš - koncertní mistr trubkyHercig Matěj
  Chudoba Petr - zást. konc. mistra
Halata Zdeněk
  Harnošová Hana   Lexmaul Pavel
  Onderková Bohdana   Adamík František






trombonyWallich Miri
      Mlynář Richard
kontrabasy Kovářová Barbora   Zapletal Václav
  Urprezo Mark  
  Chmelař Jiří



tubaHöpfler Roman
       
harfa Turková Michaela bicí nástr. Najdekr Roman - tech. referent orch.
      Blahunek Jiří - inspektor orch.
      Korduljak Viktor

Sbor souboru opery a operety Moravského divadla Olomouc

Sbor souboru opery a operety Moravského divadla Olomouc

Soprán 1 Dvořáková Michaela

Fujeríková Marie

Kordová Lucie

Schimkeová Rita

Zahnašová Markéta


Soprán 2
Brožová Marcela

Leszczynski Kateřina

Svozilová Hana




Alt 1Dubovicová Renata

Hloušková Hana

Pumprlová Vendula

Székelyová Mária

Veselská Věra


Alt 2Hlubková Vendula

Zindler Petra

Wolfová Zatloukalová Eva


Tenor 1 Kalivoda Lubomír

Mašek Petr

Melkus Ivo


Tenor 2Horowitz Jiří

Leszczynski Radek

Suk Jindřich

Pačák Vojtěch


Bas 1 Kučera Jiří

Maxa Hynek

Poštulka Vojtěch

Šimeček Radim


Bas 2  Hlubinka Radan

Vaculík Jan